Kryesore

Diskutimet për muajin e Ramazanit, çfarë ndodh pas kamerave në ‘Opinion’?


               Publikuar në : 22:59 - 13/06/18 |
b.f

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” po flitet për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Të ftuar në studio janë disa nga figurat e njohura të cilët e njohin dhe e ushtrojnë këtë rrit fetar.

Në videot më poshtë ju sjellim disa momente nga dhoma e grimit, ku shihen të ftuarit dhe drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu i cili përshëndetet me ish ministren Mimi Kodhelin.

Nga ana tjetër shihet profesor Ferhit Duka i cili shkëmben bisedat e fundit me ish- drejtoreshën e Arkivave Nevila Nikën.

Ndiqni në videot më poshtë prapakuintat në emisionin ‘Opinion’./G.Z-Opinion.al

Pas