InstaBIZ

‘Digjet’ rrjeti pas publikimit të këtyre imazheve nga Rita Ora


               Publikuar në : 20:15 - 12/03/18 |
Gerta

Këngëtarja shqiptare me famë në botë, Rita Ora është shfaqur sërish joshëse në imazhet e fundit. E veshur me sytjena të markës ‘Tezenis’ të cila ka një kohë të gjatë që i reklamon ajo ka ‘djegur’ rrjetin me pozat e radhës në Instagram.

 

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita, përveç që ka zbuluar gjoksin e saj ka marrë poza seksi duke bërë lëvizje edhe me buzët andaj komentet pozitive dhe pëlqimet e shumta nuk kanë munguar. Ajo, ka një numër të madh ndjekësish të cilët i përcjellin aktivitetet dhe detajet rreth karrierës dhe jetës private që Rita Ora ndanë nëpër rrjete sociale. Nuk është hera e parë që është shfaqur kaq provokative, madje në disa imazhe ajo ka dalë edhe nudo.

 

Pas