Aktualitet

Dhunohet nga policët brenda burgut të Fushë Krujës, i dënuari në gjendje të rëndë  


               Publikuar në : 10:20 - 31/07/18 |
b.f

Një i burgosur është dhunuar brenda ambjenteve të Burgut të Fushë Krujës dhe ndodhet në gjendje të rëndë. I dënuari Adriatik Lala nga Durrësi ka njoftuar familjen lidhur me ngjarjen duke informuar se është dhunuar nga dy punonjës së grupit të gatshëm të policisë, bën me dije televizioni Fax News.

Nuk dihet  rrethanat në të cilat ka ndodhur kjo ngjarje, por mësohet se i dënuari ka hematoma në kokë dhe trup.

Pas