Aktualitet

Dhunë dhe grushta mes policëve në komisariat, pezullohen nga puna

               Publikuar në : 18:44 - 13/01/18 |
m.b

Një debat mes dy punonjësve të Patrullës së Përgjithshme në Policinë e Lezhës ka degraduar në dhunë dhe konfrontim fizik brenda ambienteve të komisariatit.

Sipas informacioneve zyrtare të Shërbimit të Cështjeve të Brendshme, oficeri i Patrullës së përgjithshme N.Sh., ka qëlluar me grushte punonjësin e kësaj patrulle M.M., ndërsa ky i fundit është kundërpërgjigjur.

Për të dy punonjësit është marr masa e pezullimit nga detyra, ndërsaa nuk bëhen me dije shkaqet e konfliktit.

Pas