Aktualitet

Detaji që askush nuk e vuri re nga pushimet e politikanit shqiptar në Jug të Shqipërisë


               Publikuar në : 11:26 - 22/08/16 |
root

Milioneri dhe politikani kosovar Behxhet Pacolli po pushon me jahtin e tij superluksoz në bregdetin shqiptar, në Orikum të Vlorës.

Por nje detaj qe ka shkuar pa u vene re ne jahtin e tij eshte se ka te varur flamurin grek në vend të atij kosovar apo shqiptar.

“Nuk është as Hong KOngu e as Monte Carlo, por është Orikumi në Shqipëri. Të dashur miq. Këtë verë jam duke i kaluar pushimet ne bregdetin shqiptar. Çdo gjë është perfekt nga autoritetet portuale si në Shëngjin, Durrës, Vlorë, Sarandë e Orikum. Është kënaqësi të lëvizësh lirshëm kudo. Ambienti i mahnitshëm në ishullin e Sazanit. Shpresoj që autoritet shqiptare kësaj here do ta ruajnë këtë ishull, që padyshim është margaritari i Adriatikut dhe Jonit. Unë dhe familja ime jemi shumë të lumtur që kësaj radhe po kalojmë pushimet në Shqipëri”, shkruante Pacolli ne FB.

pacolli-shqiperi

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Pas