InstaBIZ

Deputetja e PD-së na prezanton për herë të parë me binjaket

               Publikuar në : 12:53 - 08/10/17 |
E SH

Deputetja Jorida Tabaku solli në jetë dy vajzat e saj binjake katër muaj më parë. Deri më sot, ajo nuk kishte postuar asnjë foto të tyren, deri sa më në fund vendosi t’i prezantonte me ndjekësit e saj në Instagram.

 

Arba dhe Irisi, qendrojnë në krahët e mami Joridës, dhe duken si dy kukulla të vogla, edhe pse qendrojnë me kurriz. “Katër muaj lumturi” shkruan Tabaku bashkangjitur me foton.

 

Pas