InstaBIZ

Deputetja e PD-së i shpreh publikisht dashurinë partnerit për Shën Valentin

               Publikuar në : 11:37 - 14/02/18 |
E SH

Deputetja e PD-së Orjola Pamuri ka vendosur që në ditën e Shën Valentinit ta ndajë publikisht dashurinë për partnerin e saj. Ajo ka postuar një foto të tyren me një dedikim emocionues, ku në fund tregon se kjo është surprizë për partnerin e saj.

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa
p.s. this is a little surprise for you honey.” – shkruan Orjola në dedikimin e saj.

 

 

Pas