InstaBIZ

Degradon Vali Corleone: Unë dhe Iluminati e kemi vendosur se kush fiton Kupën e Botës

               Publikuar në : 15:13 - 28/06/18 |
E SH

Vali Corleone është ndër personazhet më të komentuar në media, jo vetëm për jetën e tij luksoze, por edhe deklaratat. Së fundmi siç ai vetë ka treguar, po merret me çështje me rëndësi globale pasi është një prej njerëzve kryesorë të shoqërisë sekrete, Iluminati.

I pyetur nga emisioni “Promenadë” se si ka vendosur Iluminati për fitoren e Botërorit, Vali u përgjigj: “Ne jemi duke bërë disa elemente për këtej, për Kosovën. Normal që po loboj për Zvicrën se janë kosovarët aty. Pastaj e dyta pretendente për fitore është Anglia”.

Pas