InstaBIZ

Dasma e fshehtë e Agnesa Vuthaj në ishullin misteriozë


               Publikuar në : 21:23 - 06/12/18 |
b.f

Ish-Miss Shqipëria, Agnesa Vuthaj, është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila tërheq vëmendjen e publikut me fotot që publikon. Së fundmi, Agnesa ka qenë në një intervistë për “Prive” ku ka zbuluar se dasmën do e bëjë në një ishull dhe do e mbajë shumë private, ku do ftojë vetëm të afërmit dhe miqtë e ngushtë. “Dasma e ëndrrave për mua është në ishull me njerëzit më të afërt të familjes time dhe me miqtë që dua fort”, është shprehur Agnesa.

Pas