InstaBIZ

Dalin prapaskenat, modeli që realizoi videon erotike me Encën ndihet në siklet


               Publikuar në : 17:04 - 16/04/18 |
Gerta

Videoklipi më i fundit i Encës ka bërë zhurmë të madhe në media për shkak të skenave të forta erotike.

Bëhet fjalë për videoklipin ‘Dua’ në thelb të të cili ishte mesazhi ku një burrë tradhtonte bashkëshorten e tij me Encën, për të realizuar këtë vet Enca ka përzgjedhur një model të huaj i cili duhet thënë është tepër simpatike.

Sot Enca ka publikuar një video ku tregon prapaskenat e videoklpit me modelin, i cili realisht është ndjerë në siklet kur ka realizuar këto skena me Encën.

“Jemi gati për të xhiruar skenën ku do puthemi dhe prekemi. Je gati? Mendon se do dalë mirë? Mendon se do jetë e çuditshme?”, e pyet Enca modelin.

Pierluigi shihet i vënë në siklet teksa kthen përgjigje të shkurtra.

Pak kohë më parë e ftuar tek “Rudina”, Enca tregoi se skenat erotike kanë qenë të parat që ka xhiruar me modelin spanjoll kështu që është normale që ai të jetë ndierë në siklet./Opinion.al

 

Pas