InstaBIZ

Dalin pamjet që tregojnë si është transformuar Xhensila pas lindjes


               Publikuar në : 19:47 - 09/11/18 |
Gerta

Në korrik të këtij viti këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë.

Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Mirëpo, pasi lindjes së vogëlushes duket se Xhensila ka nisur aktivitetin fizik për të rikthyer linjat.

Këngëtarja ka publikuar një video në Instastory teksa shfaqet duke bërë ushtrime në palestër.

Vlen të thuhet se duket shumë seksi dhe në formë mjaft të mirë.

Pas