InstaBIZ

Dafina Zeqiri bën ndërhyrjen drastike në trupin e saj?


               Publikuar në : 18:29 - 09/11/18 |
Gerta

S’ka të bëjë me tatuazhet!

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cil u ka dhuruar fansave shqiptarë shumë hite. Pas aventurës së saj në Shba, Dafina Zeqiri është kthyer në vendin tonë dhe këngët e saj të reja po rezultojnë goxha të suksesshme.

Përveç se shumë e talentuar, Dafina është gjithashtu edhe një ndër femrat më seksi, por së fundmi u habitëm pasi burime të “Gazeta Express” bëjnë të ditur Dafina i ka theksuar linjat me hollimin e belit duke hequr brinjët, por po i njëjti burim bën të ditur se këngëtarja po përballet me probleme shëndetësore pas kësaj ndërhyrjeje.

Nuk e dimë sa e vërtetë është, por presim një reagim të Dafinës.

 

 

View this post on Instagram

 

Commmmmming soon….. #4Gusht @lumib

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

C h e e r s T o A – M i l l y 🍷 #Moneyz #DafinaTORS

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

😙

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

Beabe

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Pas