InstaBIZ, Sport

Cristiano Ronaldo zhvishet për të prezantuar koleksionin e tij

Cristiano Ronaldo ka pozuar vetëm me të brendshme për një set fotografik që promovon linjën e tij të të brendshmeve.

1487247796_cris4
32-vjeçari tregoi muskujt i veshur me “CR7 Underëear”, duke thënë se dëshiron që njerëzit të shohin një anë tjetër të tijën.
1487247807_cris6
“Njerëzit shohin anën time serioze dhe të përqendruar, atë që tregoj kur jam duke luajtur futboll. Dua që ky set fotografik të tregojë anën time të relaksuar”, tha Cristiano.

1487247791_cris3
Sulmuesi portugez i Realit shtoi: “I dua shumë ngjyrat e hapura. Doja të krijoja dizenjo që të bëjnë të ndihesh mirë sapo t’i veshësh”.

 

1487247785_cris2

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko