InstaBIZ

Çmendet Rita Ora! I heq të gjitha, shfaqet pa asnjë robë në trupë


               Publikuar në : 19:16 - 11/10/18 |
b.f

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka vendosur që të shfaqet nudo për të promovuar këngën e saj më të re, “Let you love me”.

27-vjeçarja me origjinë shqiptare ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqet duke mbuluar zonat intime me duar. Ndërkohë e vetmja gjë që ka veshur Rita janë një palë dorashka të kuqe.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 25 milionë klikime.

 

 

View this post on Instagram

 

LET YOU LOVE ME – LINK IN BIO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Pas