InstaBIZ

Çmendet fansi, i futet Rihannës në shtëpi për të bërë seks me të


               Publikuar në : 09:47 - 16/05/18 |
b.f

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në shtëpinë e yllit të muzikës Rihhana. Mësohet se një person i cili ishte i fiksuar pas këngëtares, ka hyrë me forcë në banesën e saj në Los Angeles, me pretendimin se do bënte seks me këngëtaren. Mësohet se ai ka prishur sistemin e sigurisë, dhe ka arritur në futet në banesë. Fatmirësisht Rihanna ndodhej në Nju Jork kur ndodhi ngjarja.

Mësohet se ai ka qëndruar rreth 24 orë në shtëpinë e saj, ndërsa e kanë gjetur të shtrirë në krevat duke karikuar telefonin. Burimet kanë treguar se ai kishte hyrë me dhunë në shtëpinë e këngëtares pasi pretendonte se do kryente marrëdhënie seksuale me të. Për këtë arsye kishte marr edhe një valixhe me rroba dhe po e priste Rihannen që të mbërrinte në shtëpi.

Pas