InstaBIZ

Claudia Jordan çmend plazhin, nuk i lë vend imagjinatës!

Aktorja dhe modelja e njohur Claudia Jordan është shfaqur në super formë. Ajo, edhe pse në të 40-tat ajo ju ka hapur sfidë femrave më të reja në moshë.

Së fundmi Claudia ka mahnitur me pamjen e saj më shumë se kurrë më parë ku shfaqet në bikini të lagura në det. Mirëpo ajo çfarë bie në sy është ekspozimi i tepërt i pjesëve intime. Ajo edhe pse duket seksi nuk la vend për imagjinatë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko