InstaBIZ

Çfarë po ndodh mes Dhurata Dorës dhe Noizy-t?

Ata të dy nuk janë parë ndonjëherë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Si duket bashkëpunimet e tij me këngëtaret  femra do të vazhdojnë. Pas Encës, Çiljetës, Eni Koçit dhe Zanfinës, duket se emri i radhës që reperi ka shigjetuar për bashkëpunim është Dhurata Dora. Madje ai mbrëmjen e kaluar edhe i bëri follow këngëtares së hitit “AYO” në Instagram, gjë kjo që tregon  se ajo që duhet të presim është një bashkëpunim mes tyre.\ntv.al

noizylogo3

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko