InstaBIZ

Çfarë ndodhi me djalin që i ndërpreu performancën këngëtares së Anglisë në Eurovision?


               Publikuar në : 11:28 - 16/05/18 |
b.f

Gjatë natës finale të festivalit ‘Eurovizion’, pati një moment jo të zakonshëm.

Një djalë u fut papritur në skenë gjatë kohës që këngëtarja nga Britania e Madhe po performonte këngën e saj dhe e ndërpreu.

Surie po performonte këngën “Storm” kur një djalë vrapoi në skenë dhe i rrëmbeu mikrofonin. Por të gjithë u bënë kuriozë për të mësuar se çfarë do të ndodhte me të pas këtij incidenti.

Ai është liruar me kusht dhe Unioni Evropian i Transmetimeve (EBU) tha se ” janë në pritje të rezultatit të një hetimi policor për rastin”.

Pas