-Shëndeti

Çfarë duhet të zgjidhni për të ngrënë?


               Publikuar në : 22:58 - 07/11/18 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ mbrëmjen e kësaj të mërkure u fol për ushqimet e rrezikshme që konsumojnë shqiptarët.

Dhurata Thanasi nga restoranti ‘Luga e Argjendë’ u shpreh se qytetarët duhet të përzgjedhin gjithmonë zarzavatet e stinës në mënyrë që të ushqehen sa më bio.

Ajo këshillon qytetarët që heqin dorë nga produkte jo stinore dhe të konsumojnë prodhime të fushës, jo prodhime në ambiente të mbrojtura pasi nuk janë të ushqyeshme dhe dëmtojnë shëndetin./Opinion.al

Pas