InstaBIZ

Çfarë bën kështu Aurela Hoxha? Çorientove Instagramin …

Aurea Hoxha çmend instagramin!

Aurela Hoxha i ka ‘tërbuar’ fansat e saj me foton e fundit që ka publikuar në Insta Story. Ajo ka pozuar nxehtë dhe tepër provokuese në këtë foto! Në foton e fundit Aurela duket joshëse, të  pasmet duken më në formë se kurrë, ndërkohë që Aurela është përkulur për t’i nxjerrë edhe më shumë në pah!

Por pavarësisht se bikinit duken qartë që janë transparente, ajo sërish i ka lënë vend imagjinatës, duke mos treguar më shumë seç duhet. /opinion.al

 

 

🎬

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

 

🍬

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko