Te Fundit – Faqe 4527 – Opinion – Faqja Zyrtare

Dekriminalizimi, a po i bashkon votat LSI me PD-në?

TIRANE- Pikpyetjes për një ftohje Rama-Meta, i japin përgjigje disa veprime që në dukje janë parimore por që tregojnë për …

Po këta kush i “punësoi”?!

Që Tiranën e kanë pushtuar qentë kjo nuk do sy për t’u parë, por  që të ishin “punësuar”  për të …

Luftë fisesh, terror në Mamurras

Mamurras-Katër të plagosur dhë një i vrarë. Ky është bilanci i një përplasje të dhunshme me armë midis dy fiseve …

“I suksesshëm jashtë Shqipërisë” sot në Opinion

“I suksesshëm jashtë Shqipërisë”, do të jetë kjo tema në të cilën do të fokusohet “Opinion”, për ditën e sotme. …

Ndahet nga jeta Tonin Tërshana

Këngëtari i njohur i muzikës së lehtë shqiptare, Tonin Tërshana ka ndërruar jetë. Lajmi konfirmohet nga familjarët e të ndjerit, …

Basha bën thirrje për mosbindje civile

TIRANE-Dekriminalzimi për opozitën është urgjencë kombëtare ndaj dhe mesazhin e radhës nga mbledhja e grupit demokrat kryetari Lulzim Basha e …

Blendi Fevziu shkon me vonesë në punë

Edhe gazetarit Blendi Fevziu i ndodh ndonjëherë të shkoj me vonesë në punë. Në ditën botërore pa makina  edhe moderator …

« Kthehu Rifresko