Te Fundit – Faqe 4040 – Opinion – Faqja Zyrtare

Ja çfarë veshën të ftuarit e Opinion

Grida Duma Ajo u shpall si politikania më e bukur shqiptare, sipas sondazhit të Opinion.al me 45.6%. Por dje në …

Kulluri: Gratë në politikë, tendencë për t’u burrëruar

TIRANE- “Grate në politikë kanë tendencën për t’u burrëruar”. Kështu është shprehur pedagogia Eliona Kulluri, duke iu referuar studimeve dhe …

« Kthehu Rifresko