Arlind Ajeti premton fitore 2 me 1

Në një panoramë mahnitëse nga vendgrumbullimi i Kombëtares në Venecia, mbrojtësi Arlind Ajeti në pritje të shokëve të tij të …

Taulanti kërkon një fitore

Taulant Xhaka dhe Shkëlzen Gashi, të dy lojtarët e Bazelit në Zvicër janë nisur drejt Venecias, në pritje të ndeshjes …

« Kthehu Rifresko