A i duhet Shqipërisë një nigerian në Kombëtare?

Piter Olaynka është me origjinë nigeriane dhe  luan për ekipin e Skënderbeut të Korçës por nuk është as i pari …

Te dielën kryendeshja Partizani-Skenderbeu

Partizani-Skënderbeu, është kryendeshja e javës së tetë në Superligën shqiptare. Sipas kalendarit të përcaktuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, ndeshja …

Trajneri: Nuk do të iki, në Europian me Shqipërinë

TIRANE- Shqiptarët përshfshi këtu trajnerin Gianni De Biasi janë ende të përfshirë nga gëzimi që Kombëtarja u kualifikua për herë …

Kombëtarja zapton “Opinion”-in

TIRANË- Futbollistët kryesorë që luajtën në ndeshjet me Armeninë, Serbinë dhe Portogalinë ishin mysafirë mbrëmë në “Opinion”. Emisioni më i …

« Kthehu Rifresko