Ata po vijnë…

Portieri i Kombëtares Etrit Berisha dhe mbrojtësi i kuqezinjve, Arlind Ajeti kanë postuar një “selfie” nga avioni. Të dy futbollistët luajnë …

« Kthehu Rifresko