Sport – Faqe 6 – Opinion – Faqja Zyrtare

Arlind Ajeti i bën të dyja, gol dhe autogol

Mbrojtësi kuqezi, Arlind Ajeti është bërë sërish protagonist për skuadrën e tij, Torinon, në aktivizimin e dytë radhazi si titullar …

« Kthehu Rifresko