Monaco mposht Dortmundin

Monaco ka shënuar fitore 3:1 ndaj Borussia Dortmundit, në ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve Skuadra e Monacos ka mposhtur …

Juventus eliminon Barcelonën

Juventusi eliminon Barcelonën nga Liga e Kampionëve. Italianët nuk janë “thyer” në “Camp Nou”, duke dalë të pamposhtur. 90-minutëshi në …

Messi gjakoset por e vazhdon lojën

Leo Messi ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Juventusit. Argjentinasi gjatë një dueli ajrorë, është shtyrë nga …

Monaco-Dortmund, shënohet goli i dytë

Radamel Falcao ka dyfishuar epërsinë e Monacos ndaj Dortmundit në 2:0.

Shikoni si e pritën Ronaldon në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes

Pas fitores dhe golit, Cristiano Ronaldo është pritur mbrëmë në mënyrë të jashtëzakonshme në dhomat e zhveshjes se Real Madridit. Ja …

Bayern ankohen të UEFA, por jo për atë që mendoni

Në takimi e çerekfinales së Champions League në kryeqytetin spanjoll, nuk kanë munguar as skenat e dhunës mes tifozëve gjerman …

« Kthehu Rifresko