Trajneri: Nuk do të iki, në Europian me Shqipërinë

TIRANE- Shqiptarët përshfshi këtu trajnerin Gianni De Biasi janë ende të përfshirë nga gëzimi që Kombëtarja u kualifikua për herë …

Kombëtarja zapton “Opinion”-in

TIRANË- Futbollistët kryesorë që luajtën në ndeshjet me Armeninë, Serbinë dhe Portogalinë ishin mysafirë mbrëmë në “Opinion”. Emisioni më i …

Euro 2016, kalon Spanja e Zvicra

Spanja dhe Zvicra janë ekipet e kualifikuar në finalet e Euro 2016 nga ndeshjet e zhvilluara të shtunën duke e …

Mediat serbe jehonë fitores në ‘Elbasan Arena’

TIRANË- Mediat serbe i bënë jehonë fitores të Serbisë kundër ekipit shqiptar të Futbollit dhe ndeshjes që u zhvillua pa …

« Kthehu Rifresko