Sport – Faqe 558 – Opinion – Faqja Zyrtare

Sulmet në Paris, kombëtarja gjermane kalon natën në stadium

Futbollistët gjermanë përjetuan momente tmerri në Paris. Futbollistët dëgjuan dy shpërthimet e fuqishme të ndodhura shumë pranë stadiumit, “Stade de France”. …

Shqipëri-Kosovë, 0-0 pjesa e parë

Kosova dhe Shqipëria janë duke luajtur në Prishtinë në një ndeshje miqësore. Pjesa e parë ka përfunduar 0:0. Nuk ka …

Kush do të fitojë, Kosova apo Shqipëria?

Shikoni formacionin e skuadrës Kosovare: Në portë është kapiteni Samir Ujkani. Në mbrojtje të luajnë Fanol Perdedaj, Ilir Berisha, Alban …

« Kthehu Rifresko