Sport – Faqe 519 – Opinion – Faqja Zyrtare

Kush është ylli shqiptar i Atletiko Madridit!

Quhet Keidi Bare, ka lindur në Fier, është vetëm 18 vjeç dhe cilësohet si një nga talentet e së ardhmes …

Mourinho shtyn në rrugë 14 vjeçarin londinez

“The Sun” ka publikuar një orë më parë një video, ku shfaqet trajneri i Chelsea, Jose Mourinho. Në videon e publikuar …

Prenotohet Maradona, “Loro Boriçi” pa shirit!

  Ylli i të gjitha kohërave në futboll Diego Armando Maradona thuhet se do të jetë në “Loro Boriçi” ditën …

Arsenal-Bayern Munich, ka spektakël në Champions

Champions League kthehet këtë mbrëmje me disa nga sfidat e saj më të nxehta. Ndër duelet që priten të dhurojnë …

“Topi i Artë” do të jepet në 11 janar 2016

FIFA ka zyrtarizuar ceremoninë e “Topit të Artë”. Ajo do të zhvillohet në 11 Janar 2016 në Zyrih të Zvicrës. …

A i duhet Shqipërisë një nigerian në Kombëtare?

Piter Olaynka është me origjinë nigeriane dhe  luan për ekipin e Skënderbeut të Korçës por nuk është as i pari …

Te dielën kryendeshja Partizani-Skenderbeu

Partizani-Skënderbeu, është kryendeshja e javës së tetë në Superligën shqiptare. Sipas kalendarit të përcaktuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, ndeshja …

« Kthehu Rifresko