Sport – Faqe 5 – Opinion – Faqja Zyrtare

Stadiumi “Loro Boriçi” para ndeshjes

Kanë mbetur edhe pak deri te fillimi i ndeshjes Kosovë – Islandë dhe stadiumi “Loro Boriçi” ka filluar të mbushet …

Lorik Cana: Shqipëria këtu falë De Biazit

Itali – Shqipëri mund të ishte ndeshja e zemrës për Lorik Canën. Ish – kapiteni kuqezi që ka luajtur për 4 sezone te Lacio, nuk …

« Kthehu Rifresko