Video “Opinion”/ Shqipëri-Izrael, Artan Shyti: “Po të ishte Pique ose Chiellini arbitri s’do ta jepte Kartonin e Kuq”

Artan Shyti, analist sportiv, thotë në Opinion se arbitri Aytekin që gjykoi ndeshjen Shqipëri-Izrael nuk veproi mirë në rastin e …

Video-Opinion/ Artan Hoxha: Shqiptarët dhe kosovarët e arrestuar për terrorizëm u takuan në rrethinat e Shkodrës me makina luksoze

Sipas informacioneve të gazetarit Artan Hoxha,  grupi i shqiptarëve të arrestuar për terrorizëm është takuar në rrethinat e Shkodrës me …

Video-Opinion/ Jazexhi sulmon 38 klerikët katolik, bashkëpunuan me Fashizmin. Pikërisht edhe disa myslimanëve u kanë hedhur trutë e gomarit

Referuar raportimeve të shtypit, një celulë terroriste ka pasur në plan të kryejë një akt terrorist në stadiumin e Shkodrës …

« Kthehu Rifresko