-U tha në Opinion – Faqe 7 – Opinion – Faqja Zyrtare

Intervista ndryshe e Edi Ramës në Opinion: Raporti personal me Metën, familja dhe pasioni i fshehtë

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë krejt ndryshe nga ccfarë jeni mësuar ta shihni në “Opinion”. Ai ka rrëfyer …

Intervista në Opinion/ Nishani: Si e munda sëmundjen. Orientimi i fëmijëve drejt shkencës dhe jo politikës, etj.

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka ardhur me një rrëfim ndryshe, mbrëmjen e sotme, në emisionin Opinion, përballë gazetarit Blendi …

« Kthehu Rifresko