Meta akuza të forta Bashës: LSI nuk merr lekë për të futur deputet në listë dhe për të bërë kryetar bashkie

Në emisionin “Opinion” Ilir Meta në kundër përgjigje të deklaratave Bashës është shprehur se LSI nuk merr lekë për të …

Meta: T’a dinë gjithë shqiptarët, nuk pata frikë nga marrëveshja Berisha Nano, jo të kem frikë nga Tommy dhe Jerry

Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur sonte se nuk ka aspak frikë nga marrëveshja Rama-Basha. Meta deklaroi …

« Kthehu Rifresko