Video/ Psikologja shqiptare tregon ndryshim thelbësor mes fëmijërisë së saj dhe të djalit, ja çfarë i ndodhi në kopsht

E ftuar në emisionin “Opinion”, psikologja Denada Toçi ka rrëfyer disa aspekte të fëmijërisë së saj në krahasim me atë …

« Kthehu Rifresko