-Teknologji – Faqe 6 – Opinion – Faqja Zyrtare

Misioni misterioz i X-37B

Një prej misioneve më misterioze të ushtrisë amerikane ndodh prej dy vitesh në hapësirë dhe për herë të parë që …

Blackberry padit kompaninë Nokia

Blackberry ka paditur Nokian lidhur me pretendimet se kompania finlandeze ka përdorur disa shpikje pa leje. Shkeljet lidhen me teknologjitë …

Zyrtare, Galaxy S8 del më 27 shkurt

Samsung do të njoftojë datën zyrtare të lançimin të Galaxy S8 më 27 shkurt. Drejtori i komunikimit celular në Samsung …

« Kthehu Rifresko