Ndahet nga jeta Lazër Vlashi

Një tjetër humbje për artin dhe kinematografinë shqiptare. Është ndarë mbrëmë nga jeta në moshën 96-vjeçare aktori Lazër Vlashi, një …

« Kthehu Rifresko