-Jetë dhe Stil – Faqe 754 – Opinion – Faqja Zyrtare

A ekziton dashuria e përjetshme? Ja 5 sekretet

  Një marrëdhënie e jetëgjatë martesore ka sigurisht “çelësin” e saj të suksesit. Por a ekziston dashuria e vërtet mes …

Mediat britanike/ Ja pistoleta e Ballist Morinës

Media britanike “Copa 90” ka publikuar një dokumentar të zhvilluar në Shqipëri, para ndeshjes Shqipëri-Serbi ku protagonist është Ballist Morina. Dokumetari …

Suedezja që po “çmend” Instagramin

Ajo po çmend të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale me anë të formave të saj bombastike. Modelja seksi Denise Fagerberg …

Facebook rivalizon You Tube

Facebook është duke i dhënë dorën e fundit platformës së vet të hedhjes dhe shpërndarjes së videove në internet, me …

Tiranë/Kur makinat parkohen në ura

E dimë që në kryeqytet parkimi është “luks”, por edhe ti parkosh këto të fundit në urat ku kalojnë këmbësorët, nuk është …

« Kthehu Rifresko