-Jetë dhe Stil – Faqe 7 – Opinion – Faqja Zyrtare

Horoskopi 13 shkurt 2017

Dashi – Një person që keni pranë do të ketë tendencën që t’ju prishë humorin. Mos u surprizoni nëse ju …

Ja pse diamanti është simbol i dashurisë

Diamantet nuk janë vetëm “miqtë” e vajzave, por edhe të një marrëdhënie dashurie. Sipas studimeve të ndryshme guri shkëlqyes është …

« Kthehu Rifresko