Horoskopi, 30 Janar 2018

Dashi Hëna e shfrenuar dhe Urani nuk janë më të mirët për shenjën tuaj dhe sot ju do përjetoni shumë …

Ikën numri II i FBI-së

Zëvendësdrejtori i Byrosë Federale të Hetimeve në SHBA (FBI), Andrew McCabe, ka dhënë dorëheqjen, raportojnë mediat amerikane. “Është pritur që …

« Kthehu Rifresko