Atentatet e pafata mbi Zogun

Historiani Bernd Fischer në librin dhe studimet e tij numëron plot 600 hasmëri të ish­presidentit të shqiptarëve, Ahmet Zogu. Por …

Shyqyr Zotit

Nga Edison Ypi Të ishte gjallë kurvi të shihte se Shqipëria nuk futet dot në Europë, do ja shtronte me mish …

« Kthehu Rifresko