Noizy pas sherrit bën si Beyonce

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka ‘pastruar’ Instagramin e tij. Reperi ka vendosur që të mos …

Xhensila Myrtezaj: Jam super natyrale!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga artistet e cila nuk ngurron të shfaqet në publik edhe pa make-up. Ndonëse i …

Rozi bëhet nostalgjike, i mungon…

Jemi zyrtarisht në stinën e vjeshtës dhe ende shohim njerëz qe frekuentojnë plazhin. Por ka edhe nga ata që e kanë …

« Kthehu Rifresko