-Rrjete Sociale – Faqe 155 – Opinion – Faqja Zyrtare

Përralla verore e Eneda Tarifës…

Eneda Tarifa do të publikojë sonte në mbrëmje versionin remiks të këngës, ” Përrallë”. Me këtë këngë moderatorja e Portokalli …

Luana dhe Geti flasin me kode…

Ata i lidh profesioni, por më e rëndësishmja është lidhja që vjen nga Marina. Jo vetëm që kalojnë shumë kohë …

« Kthehu Rifresko