Ja sa para shpenzonte Prince për qetësuesit e tij

Një person i cili dyshohet se është ish-shpërndarësi i drogës i këngëtarit Prince, që ndërroi jetë pak ditë më parë …

Edhe Genta Ismajli pro silikonit

Këngëtarja Genta Ismajli duket qartazi në këto foto, që edhe ajo si shumë nga koleget ka fryrë buzët e saj. …

Zanfina Ismaili: Unë vdes dhe se lë muzikën

Mbrëmë në emisionin Prive u raportua se këngëtarja Zanfina Ismaili e ka lënë përkohësisht muzikën. Ky lajm pushoi të gjitha …

Ermal Mamaqit, ia bëjnë zgjimin si në ushtri

Ndonëse nuk ka bërë gjumë jo fort të mirë, përsëri zgjimi për Ermal Mamaqin ka qenë shumë i ëmbël. “Kur je …

Foto/ Cozman harron Tunën, harbohet në Londër

Pasi ka përfunduar klipin e tij të fundit “Si dje” reperi i njohur Cozman është larguar nga Prishtina dhe i …

Afërdita Dreshaj nuk ndahet nga Xhesika Berberi

Afërdita Dreshaj nuk ndahet për asnjë sekondë nga shoqja e saj e ngushtë, Xhesika Berberi. Ja tek i shohim të …

Quiz: I kujt është ky gjoks bombastik?!

E kush tjetër mund të provokojë me foto të tilla përveçse Kim Kardashian. Seksi simboli amerikan përpara se të shkonte …

Ja cili ministër bën tifo për Era Istrefin

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Petrit Selimi, ka postuar një foto në Twitter ku tregon përkrahjen dhe krenarinë …

« Kthehu Rifresko