InstaBIZ – Faqe 6 – Opinion – Faqja Zyrtare

Ja kë zgjedh Dafina mes Dua Lipës dhe Elvana Gjatës

Këngëtarja Dafina Zeqiri që gjithashtu pritet nga dita në ditë të befasojë në tregun ndërkombëtar, kësaj rradhe nuk ia doli …

FOTO/ Miq apo më shumë se miq?

Fokusi kryesor tek artistët apo te personazhet e njohur shqiptar veç jetës profesionale është dhe jeta e tyre private, e …

Aurela Gaçe kërkon ndihmë: Soni po më …

Këngëtarja Aurela Gaçe pas lindjes së vajzës ka menduar që t’i përkushtohet fitnesit. Por, ajo ka zgjedhur një ‘trajnere’ e …

« Kthehu Rifresko