60 mijë euro pa ‘hapur gojën’

Aktorja e njohur Nurgul Yesilçay do të fitojë 60 mijë euro pa ‘hapur gojën’. Ky është titulli i mediave turke …

Ka puthje mes Dafina Zeqirit dhe Noizyt !

Dikur përfliteshin për një marrëdhënie armiqësore, ndërsa sot më shumë se miq. Noizy dhe Dafina Zeqiri sot kanë krijuar një …

Pink dhe Eminem sjellin bashkëpunimin e bujshëm

Eminem dhe Pink kanë prezantuar për publikun një këngë në bashkëpunim. Siç edhe Pink tregoi në intervistë, kjo këngë ka …

« Kthehu Rifresko