Si e dëshiron Meta vdekjen?

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta është ftuar menjëherë pas Bashës në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanin. Njësoj si …

Zajmina shfaqet ‘përvëluese’ !!

Ajo gjithnjë është njohur si vajza seksi dhe vazhdon të njihet ende si e tillë. Zai shpesh na servir foto …

50 Cent flirton me Helen Mirren

Ata kanë pozuar së bashku për një seri fotosh vërtetë flirtuese në tapetin e kuq. Dhe këto foto kanë qënë …

« Kthehu Rifresko