InstaBIZ – Faqe 3 – Opinion – Faqja Zyrtare

Demi Rose çmend Londrën

Ajo kujdeset që të jetë e sigurtë që të tërheqë vëmendjen dhe t’i tregojë ish-it të saj se çfarë ka …

Alban Skënderaj publikon ‘1000 Premtime”

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më parë kantautori Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të fundit me titull …

Rama dhuratë për Albana Osmanin: Me dashuri ….

Moderatorja simpatike Albana Osmani ka marrë gjatë ditës së sotme një dhuratë të papritur, por mjaft të këndshme. Kryeministri Rama i …

Foto/ Rihanna dhe Nicki Minaj kopjojnë Bleona Qeretin

Kush tha që yjet botërorë nuk kopjojnë?! Gjithmonë ato që akuzohen janë këngëtaret të estradës shqiptare për arsye kopjimi. Mund …

« Kthehu Rifresko