InstaBIZ – Faqe 2 – Opinion – Faqja Zyrtare

Puthja me Xhihanin, reagon ish-burri i Gylserenit

‘Xhihani’ kishte refuzuar ta puth në një pjesë të një filmi ‘Gylserenin’. Kjo kishte bërë që të fjalosen dhe të …

Kjo modele shqiptare ngjan me Irina Shayk!

Dorina Gegici është njëra ndër modelet më të njohura shqiptare. Dorina njihet edhe për linjat e saj seksi, transmeton Gazeta …

« Kthehu Rifresko