Sabri Fejzullahu mbush 69 vjeç, ja urimi Ermalit

Këngëtari kosovar Sabri Fejzullahu, ka festuar përvjetorin e tij të 69. Një nga emrat më të suksesshëm të muzikës shqiptare, …

Besa Kokëdhima ndryshon look…

Besa Kokëdhima i është rikthyer përsëri ngjyrës së zezë, duke i thënë lamtumirë flokëve të saj të verdhë. Ajo ka postuar …

Motrat Gjata më të lumtura se kurrë

Elvana dhe Migena Gjata, janë dy artiste shumë të talentuara. Për këngëtaren e muzikës pop Elvana Gjata dimë shumë gjëra, …

Anjeza Shahini e bën bashkëshortin të ndihet kuq e zi

Ndonëse ka zgjedhur të bëj një dasëm larg Shqipërisë, përsëri nuk kanë munguar detajet shqiptare në ceremoninë e këngëtares Anjeza …

Vipat e “Dance with Me” edhe pushim edhe kërcim

Spektakli i kërcimit të yjeve ” Dance with Me”, do të çel siparin të hënën në Tv Klan. 14 konkurrentët, …

« Kthehu Rifresko