Çiljeta dhe Noizy të parët e “Zhurma Show”

Çiljeta Xhilaga dhe Noizy kanë fituar çmimin e parë të kompeticionit kosovar, “Zhurma Show”. Kënga “Gangsta Love” mesa duket është pritur mirë …

Aurela dhe Soni para 17 vjetësh kanë qenë kështu…

Ato janë të dyja këngëtare me një karrierë të gjatë artistike në skenën shqiptare. Bëhet fjalë për Aurela Gaçen dhe …

Pamela Anderson seksi edhe 48 vjeç

Ajo ka qenë një nga femrat më seksi dhe të komentuara, në kohën kur interpretonte në serialin e famshëm ” …

Ja prapaskenat e klipit të ri të Encës

Këngëtarja Enca Haxhia është duke xhiruar klipin e saj të ri. “Call me Goddness”, do të jetë krijimi i saj …

Xhensila-Fansave: Unë nuk vjedh klikime

Para pak ditësh u hoq nga You Tube video e këngëtares Xhensila Myrtezaj, “Ama dorën”. Në rrjetet sociale u aludua …

Anjeza Shahini: Ja pse preferova të grimohem lehtë

Grimi i lehtë i Anjeza Shahinit, është komentuar jo vetëm në media por edhe nga fansat e vet këngëtares. Në rrjetet …

Big Mama e dobësuar apo e fotoshopuar?!

Në rast se këto fotografi nuk do ti gjenim të postuara në profilin e saj në Facebook, nuk do ta …

Marina Vjollca mungon në program për shkak të Getoarit

Marina Vjollca ka munguar në programin “Procesi i Sportiv”, dhe arsyeja është udhëtimi që ajo ka zgjedhur të bëj me …

« Kthehu Rifresko